O autorze

23988.jpg

Podróże, fotografia i gotowanie – to moje największe życiowe pasje, którymi chcę podzielić się z Wami na swoim blogu podróżniczo-kulinarnym.

Uwielbiam spędzać wolny czas na poznawaniu nowych miejsc i niezwykłych smaków. Gdziekolwiek jestem, tropię i poluję na lokalne przysmaki - w końcu jedzenie to podstawa, a przez żołądek najłatwiej trafić do serca kraju czy kręgu kultury :)

Z każdej wyprawy przywożę oryginalne przepisy, które wypróbowuję w swojej domowej kuchni. W tym miejscu chciałbym zgromadzić wszystkie swoje „trofea z podróży”, komponując dla Was ucztę dla oczu i podniebienia.  A przy okazji – podzielić się garścią praktycznych porad, które mogą się Wam przydać podczas wyjazdów do różnych zakątków globu.

Na wspólną kulinarną podróż zapraszam wszystkich ciekawych nowych wrażeń, otwartych na dalekie kraje i żyjących w nich ludzi. Wszystkich, którzy podróżują lub marzą o dalekich wyprawach w poszukiwaniu egzotycznych smaków i aromatów. Tych, co rozumieją, że czasami do pełni szczęścia wystarczy świeżo wyciśnięty sok z arbuza, a czasem – krwisty stek. Będziemy razem zwiedzać, podziwiać, przeżywać i oczywiście – gotować, bo dzięki temu możemy mieć cały świat dosłownie na talerzu

 

 

 

Tomasz Kołodziej

21193.png